Poznejte osobně Boží slovo

…Napsal jsem vám, mládenci, že jste silní a slovo Boží ve vás zůstává, a přemohli jste toho Zlého. 1. Janův 2,14

Pokud jste někdy přemýšleli, proč se pořád cítíte pod tlakem, nejdřív bojujete s jedním problémem, a pak zase hned s jiným. Postrádáte-li vítězný život, potřebujete možná trávit více času v Božím slově.

Mnoho věřících navštěvuje každý týden církev a poslouchá kázání z Božího slova. Osobně ho však neznají. Chcete-li žít vítězně, je nutné, aby se Boží slovo stalo vaší každodenní prioritou. V praxi to třeba znamená, že během ranních povinností vyznáváte Boží slovo a cestou do práce posloucháte kázání nebo chvály. Během polední přestávky si můžete číst Bibli nebo jít na procházku a modlit se.

To je jen několik tipů, jak Boží slovo zahrnout do osobního života. Vyberte si způsob, který je vhodný pro váš život. Postarejte se však o to, aby se Boží slovo stalo pevnou součástí vašeho každodenního života. Učiníte-li Boží slovo jednou ze svých hlavních priorit, promění se celý váš život.

Můžete se začít modlit

„Pane, chci Tvé slovo začlenit do svého života. Nechci jen jednou týdně poslouchat výklad. Chci Tvé slovo znát osobně. Veď mě a ukazuj mi, jak se mohu důsledně věnovat Tvému slovu.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon