Rozhodněte se žít v pokoji

Pokoj vám zanechávám, svůj pokoj vám dávám: ne jako dává svět, já vám dávám. Jan 14,27

Když Ježíš opouštěl tuto zemi, řekl, že nám zanechává svůj pokoj. Je však na nás, zdali budeme v Jeho pokoji skutečně žít.

Ďábel se samozřejmě všemi silami snaží vyvést nás z míry. Proč? Protože ví, že nám takto může zabránit v naslouchání Bohu.

Budete-li pečlivě pozorovat svůj život, všimnete si, kolikrát týdně na vás Satan útočí, jen aby vám vzal váš pokoj. Když jsem to konečně pochopila, promluvil ke mně Bůh v duchu a řekl mi: „Joyce, pokud se ďábel tak snaží ukrást ti tvůj pokoj, pak se v něm musí skrývat něco velmi mocného“.

To je pravda. A nyní, když se nepřítel pokouší okrást mě o pokoj, dávám si zvláštní pozor, abych si ho udržela, protože vím, že tím nad ním vítězím. To neznamená, že se nikdy necítím rozrušena, mohu se však naučit reagovat správným způsobem. Mohu se ovládnout a vědomě si udržet pokoj.

Rozhodnutí žít v pokoji je pro nás prospěšné. Rozhodnete se?


Můžete se začít modlit

„Pane, děkuji Ti, že mi dáváš k dispozici svůj pokoj. Upozorni mě, prosím, když se mi ho nepřítel snaží ukrást a zjev mi jeho plány. Nenechám si Tvůj pokoj vzít. Místo toho se rozhoduji zůstat pevně zakořeněný v Tobě.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon