Proměněná mysl

Konečně, bratři, přemýšlejte o všem tom, co je pravdivé, ušlechtilé, spravedlivé, čisté, milé, co má dobrou pověst, jestli je nějaká ctnost a jestli je nějaká chvála. Filipským 4,8

Mnoho let jsem byla nešťastná, protože jsem neustále přemýšlela o negativních, smutných a depresivních věcech. Dnes žiji naplněný život, protože mi Duch svatý ukázal, že mám Kristovu mysl a mohu ji používat.

Možná stejně jako já již mnoho let přemýšlíte o špatných věcech. Mám pro vás dobrou zprávu. Již dnes se můžete s Boží pomocí změnit.

Váš život však zůstane stejný, pokud se nepromění vaše myšlení. Pro Boha je velmi důležité, abyste měli Jeho obnovenou mysl.

Bible nám často ukazuje, čím máme naplňovat svou mysl. Filipským 4,8 nám říká, že máme přemýšlet o tom, co nás buduje a ne o tom, co nám škodí.

Chci vás povzbudit, abyste si namísto přemýšlení o negativních věcech našli nějakou pozitivní myšlenku z Písma, se kterou se můžete každý den od rána zabývat. Obraťte svou mysl k dobrým věcem. Dovolte Božímu slovu, aby ve vás rostlo a proměňovalo vás, a radujte se ze všeho, co ve vašem životě učiní.

Modlitba

„Bože, jsem připraven se změnit a žít s Kristovou myslí. Pomoz mi přemýšlet o všem, co je od Tebe a co je pravdivé, ušlechtilé, spravedlivé, čisté, laskavé a milé.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon