Rozvíjejte svůj potenciál a něco podnikněte

Cokoli děláte, dělejte z duše jako Pánu, a ne lidem. Koloským 3,23

Jistě již víte, že vám Bůh daroval velký potenciál. To však nestačí.  Tento potenciál je třeba rozvíjet.

Věřím, že jsou mnozí lidé velmi nešťastní, protože nechávají svůj potenciál ležet ladem. Pokud chcete svou kapacitu využít v plnosti, nečekejte, až bude vše dokonalé. Podnikněte něco již teď. Přiložte ruce k čemukoliv, co máte před sebou.

Se svým potenciálem musíte prostě něco začít dělat. Pokud máte v srdci touhu využít novou příležitost, vykročte a přesvědčte se, zdali vás Bůh neobdaroval právě v této oblasti. Dokud nic nevyzkoušíte, nebudete moci zjistit, čeho jste schopni.

Povzbuzuji vás, abyste se vzepřeli strachu, vykročili ve víře a naplnili svůj potenciál. Dokonalá Boží láska vyhání strach. Nemusíme tedy být ochromeni strachem z neúspěchu a bát se, že uděláme chybu. Možná se zdá jednodušší zůstat v bezpečné zóně, pokud ale nevykročíme, nerozvineme nikdy svůj potenciál a nebudeme moci být naplněni v tom, co děláme. Odhodlejte se tedy a vykročte v tom, k čemu cítíte, že vás Bůh volá.

On vás obdaroval velkým potenciálem a chce, abyste v životě dosáhli více, než jste si kdy představovali. Budete však muset spolupracovat. Vykročte a již dnes začněte celým srdcem sloužit Bohu.


Můžete se začít modlit

„Pane, ve všem, co dělám, Ti chci z celého srdce sloužit. Děkuji, že mi dáváš odvahu vykročit, jednat a využít velký potenciál, který jsi mi daroval.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon