Síla pro tvůj život

Síla pro tvůj život

Bůh promluvil jednou a já jsem slyšel toto dvojí: že Bohu patří moc… (Žalm 62,12)

Věřím, že rozhovor s Bohem v modlitbě a naslouchání jeho hlasu je jednou z nejmocnějších věcí v celém vesmíru. Vím, že je to odvážné tvrzení, když pomyslíme, co vše je v dnešním světě k dispozici, přesto jsem bez sebemenších pochybností přesvědčená, že to tak je. Pokud mluvíme o jaderné energii, máme na mysli něco tak silného, že si to ani neumíme představit. Když se zamyslíme nad automobilem nebo motocyklem, víme, že také mají velkou sílu.

Ale ani ta nejmocnější pozemská síla není nic ve srovnání s Boží mocí. Síla, kterou známe ve fyzickém světě, je přirozená, moc modlitby je ale duchovní. Modlitba uvolňuje sílu všemohoucího Boha do našeho každodenního života a moc modlitby nás spojuje s Boží mocí, která je silnější než cokoli jiného.

Moc modlitby může pohnout Boží rukou. Bůh může změnit srdce člověka, osvobodit ho ze svázanosti a utrpení, proměnit zklamání a smutek v radost, zlomit sílu závislosti nebo uzdravit lidské emoce. Boží moc může obnovit manželství, dát člověku smysl vlastní hodnoty a životní cíl, přinést pokoj a radost, udělit moudrost a učinit zázraky. Ta úžasná a ohromující Boží moc – největší síla v celém vesmíru – se ve tvém životě uvolňuje prostřednictvím jednoduché modlitby víry.

SLOVO PRO DNEŠNÍ DEN: Modli se a Boží moc bude působit ve tvém životě.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon