Skutečné bitevní pole

Zbraně našeho boje nejsou tělesné… 2. Korintským 10,4

Víte, že se nacházíme v každodenním boji? Když se rozhlédneme kolem a vidíme všechny problémy a utrpení, snadno získáme dojem, že se boj odehrává ve viditelné oblasti. Hlavní bitva je však neviditelná a probíhá v naší mysli.

Nerozpoznáme-li oblast boje, potom nebudeme schopni ani správně identifikovat nepřítele. Častokrát si myslíme, že nám problémy způsobují lidé, peníze, náboženství nebo „systém“. Proto musíme obnovovat svou mysl, jinak budeme i nadále věřit lži a činit důležitá rozhodnutí na základě mylných informací.

Naše mysl je denně bombardována záplavou špatných myšlenek, pochybností, strachů a podezírání. Když jim dáme prostor, budeme mít v životě jen problémy. Pokud však přijmeme Boží pravdu, prožijeme radost a vítězství.

Možná máte ve svém životě nějaké pevnosti, které je třeba zbořit. Boj se odehrává ve vaší mysli. Bůh zaslibuje, že je na vaší straně a že pro vás připravil vítězství.

Modlitba

„Duchu svatý, pomoz mi, prosím, vždy rozeznat skutečné bitevní pole. Pomoz mi bojovat dobrý boj. Vím, že s Tebou vždy zvítězím.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon