Bůh má skvělý plán pro tvůj život

Bůh má skvělý plán pro tvůj život

Dobrota a milosrdenství mě budou jistě provázet po všechny dny mého života. Po dlouhé časy se budu vracet do Hospodinova domu. (Žalm 23,6)

Žalm 23 je mocnou kapitolou, která popisuje stav, ve kterém Bůh chce, abychom neustále žili. Přeje si, abychom žili v bezpečí, znali jeho vedení a útěchu. Chce před nás postavit stůl požehnání, a to přímo před zraky našich nepřátel. Chce nás pomazat olejem radosti místo smutku. Přeje si, aby náš kalich požehnání neustále přetékal v díkůvzdání a chvále za jeho dobrotu, milosrdenství a nepomíjející lásku. A chce také, abychom prožili každý okamžik svého života v bezpečí jeho přítomnosti.

Všechny tyto věci jsou součástí Božího dokonalého plánu pro každého z nás. Bez ohledu na to, jak hluboko jsme klesli, nás Bůh chce nás obnovit a přivést na správnou cestu, kterou pro nás připravil.

Každému z nás by prospělo, kdyby si několikrát denně zopakoval: „Bůh má pro mě fantastický plán. Chci všechno, co pro mě připravil. Budu přijímat jeho lásku a dobrotu. Budu chodit a žít v jeho přítomnosti.”.


Pamatuj, že chceš-li přijímat Boží požehnání, pak není klíčová tvoje víra, ale Boží nekonečná věrnost.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon