V Tom, Který Mne Posiluje

Všecko mohu v Tom, který mne posiluje. Filipským 4,13

Filipským 4,13 je velmi oblíbený verš, který však často vytrhujeme z kontextu. Je napsáno, že: „Všecko mohu v Tom, který mne posiluje.“  To neznamená, že si můžeme dělat, co se nám zlíbí.

Pavel na tomto místě výslovně mluví o tom, jak se mu díky Ježíšově moci podařilo zůstat spokojený nehledě na okolnosti.

Věřím, že skrze Boží milost, jsme schopni v životě vykonat vše, co je potřeba. Myslím, že takový má být náš způsob uvažování. Nic není nemožné, když důvěřuješ Bohu. Poradit si můžete úplně se vším, co se vám postaví do cesty. Bůh totiž zaslíbil, že nás nikdy nenechá zakusit více, než sneseme.

Prosto si udržme pozitivní přístup nehledě na situace v našem životě. Hlavu vzhůru – Bůh je na naší straně. Nehněvejme se již kvůli věcem, které se nedají změnit.

Bůh chce, abyste věděli, že má pro každého z vás jedinečný plán.

Touží, abyste přijali jeho unikátní plán pro váš život a nepřirovnávali se k ostatním. Důvěřujte Bohu, že lépe, než vy sami, ví, co potřebujete a co můžete snést. Konec konců, zná vás lépe, než se znáte vy sami.


Můžete se začít modlit

„Pane, chci být jako Pavel a svou spokojenost založit na Tobě, a ne na svých okolnostech. Každý den mi ukazuj, že máš pro mě dokonalý plán a že si nemusím dělat starosti.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon