Бог звертається до нас по-різному

Бог звертається до нас по-різному

Хто Той пишний в убранні Своїм, що в величі сили Своєї врочисто гряде? Це Я, (єдиний, Хто) говорить у правді… —Ісая 63:1, АМР

У наведеному вище вірші Бог сповіщає, що говорить із людьми, і є Тим єдиним, хто говорить із ними у правді. Отже, можемо бути впевнені, що все, почуте нами від Бога, є винятково правдою.

Господь звертається до нас різними способами, у тому числі через Своє Слово, природу, інших людей, обставини, мир, яким наповнює наше серце, мудрість, надприродні втручання, сни, видіння, а також через так зване “внутрішнє свідоцтво”, що можна описати як “чітке знання в глибині серця”. Також, згідно з Біблією, Він звертається до нас “тихим, лагідним голосом”, що, як мені здається, теж є посиланням на внутрішнє свідоцтво. Ще одним способом звернення Бога до нас є наше сумління, наші бажання, а ще Його голос, який ми спроможні почути своїми фізичними вухами. Але варто пам’ятати: коли Бог говорить із нами, з Його вуст завжди звучить правда, і Його фактичні слова ніколи не розходяться з Його записаним Словом. Насправді ми дуже рідко чуємо голос Бога своїми фізичними вухами, хоча іноді це теж трапляється. Я, прикладом, чула Божий голос фізичними вухами максимум три або чотири рази за все своє життя. І у двох із цих чотирьох випадків я спала, і раптом Його голос розбудив мене простим покликом по імені. Я лише почула одне слово: “Джойс!”, —але я чітко знала, що це Бог зі мною говорить. Господь не сказав, чого насправді від мене хоче, проте я інстинктивно збагнула, що Він закликає мене зробити щось особливе для Нього. Та попри це я не могла ще кілька років чітко зрозуміти, що саме я маю зробити.

Хай там що, раджу вам спробувати наступне: попросіть Бога про допомогу в тому, щоб почути Його голос у будь-який обраний Ним спосіб. Він любить вас; у Нього є чудовий план для вашого життя, і Він прагне, звернувшись до вас, розкрити його вам.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог звертається до нас по-різному; однак маєте чітко пам’ятати: Його слова ніколи не розходитимуться зі сказаним у Біблії.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon