Більш досконалий шлях

Більш досконалий шлях

Тож дбайте ревно (й щиро) про ліпші, (досконаліші) дари, а я вам покажу путь іще кращу і (дорогу ще досконалішу, що є ліпшою за всі інші — дорогу любові)! —1 до Коринтян 12:31, АМР

У 13 розділі Першого послання до Коринтян, що йде одразу за нашим віршем на сьогоднішній день, дуже чітко сказано: байдуже, скільки дарів Святого Духа ми маємо, адже вони є абсолютно даремними, якщо тільки ми не крокуємо за любов’ю. Як читаємо у вірші, згаданому вище, любов є найдосконалішою дорогою, кращою за всі інші.

Якщо молячись мовами людськими й ангельськими, маючи дар пророцтва, розуміючи духовні таємниці й навіть маючи повне пізнання й віру, спроможну пересувати гори, ми не маємо любові, то, на жаль, ми є чимсь порожнім і нікому не потрібним (див. 1 до Коринтян 13:2).

В перші роки мого життя з Богом, коли мене тільки сповнив Дух Святий, люди часто проповідували про дари Духа. Тож багато людей почало зосереджуватися на своїх дарах і на тому, як їх розвивати. На жаль, проповіді про духовні дари я чула набагато частіше, ніж проповіді про любов або інші плоди Духа. У 12 розділі Першого послання до Коринтян перелічені дев’ять дарів Духа. Ще про деякі з них згадується у 12 розділі Послання до Римлян. Також зазначу, що є дев’ять плодів Духа. Перелічені вони у 5 розділі Послання до Галатів. Звісно, духовні дари є надзвичайно важливими, і ми повинні щиро прагнути їх. Маємо дізнаватися про них, розуміти, як правильно в них рухатися. Дари, що вклав у нас Бог, конче потрібно розвивати. Однак пильнуймо, щоб у жодному разі не класти більшого наголосу на дарах чи своїй здатності рухатися в них, ніж на любові.


СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Бог любить вас і прагне, щоб ви дозволили Його любові виливатися через вас на інших людей.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon