Входьте в Божу присутність через хвалу

Входьте в Божу присутність через хвалу

Увійдіть в Його брами з подякуванням, на подвір’я Його з похвалою! Виславляйте Його, ім’я Його благословляйте. —Псалом 99:4

Існує багато різних способів, за допомогою яких ми можемо почути голос Бога, і один із них — це щира, непідробна й неприхована хвала й поклоніння. Богові подобається відкривати вхід у Свою присутність і демонструвати Свою силу людям, що від усього серця прославляють Його і вклоняються Йому. Коли Божа присутність і Його сила приходять у наше життя, ми починаємо чути Його голос і бачити дива, люди отримують зцілення, їхнє життя змінюється на краще — вони стають новими, оновленими творіннями. То хіба не цього ви прагнете у своїх стосунках із Богом? Говорячи з Ним і прислухаючись до Його голосу, чи не прагнете ви першочергово за допомогою молитви досягти певних змін у якійсь сфері свого життя? Отже, прохання Бога про нову роботу — це є певною зміною. Молитва про те, щоби хтось із близьких пізнав Господа, — теж, напевно, є зміною. Молитву-прохання до Бога, щоб Він іще більше відкрився й допоміг досягти духовної зрілості, звісно, можна назвати зміною. Щирі благання, звернені до Бога стосовно звільнення вашого сусіда, підлітка-наркомана, від залежності — хіба це не зміна?! Звернення до Бога по допомогу, коли надзвичайно важко тримати себе в руках і не гніватися, — безперечно, це є молитвою про певні зміни у житті.

Незалежно від суті ваших прохань до Бога, один із найкращих способів розпочати молитву — це хвала й поклоніння. Завдяки ним ваше серце займе правильне положення перед Богом, а відтак ви будете спроможні почути Його голос, і тоді зміни, яких ви так прагнете, невдовзі обов’язково відбудуться.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: За потреби почути голос Бога почніть хвалити Його й поклонятися Йому.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon