Живіть у тій самій благодаті, що й Ісус

Живіть у тій самій благодаті, що й Ісус

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А Ісус зростав мудрістю, і віком та благодаттю, у Бога й людей. – Лука 2:52

З самого дитинства Ісус користувався надприродною прихильністю й ласкою у Бога та людей. По суті, Він був таким популярним, що ледь знаходив час, аби на самоті помолитися й поспілкуватися зі Своїм небесним Отцем. Навіть невіруючі в Нього, як у свого Спасителя, визнавали, що на Його житті є Божа благодать. Охоронці, яких фарисеї послали, щоб схопити Ісуса, повернулися з порожніми руками, говорячи: «Чоловік ще ніколи так не промовляв, як Оцей Чоловік!» (Іван 7:46). До кінця Його земного життя, навіть тоді, коли Ісус висів на хресті, люди визнавали, що Бог завжди поруч із Ним (див. Євангеліє від Луки 23:47-48).

Таке саме благовоління, така ж благодать і прихильність доступні й нам із вами. Ніколи не слід забувати: незалежно від того, що відбувається з нами, для нас відкрита благодать Божа й прихильність від людей (див. Євангеліє від Луки 2:52). Але, як і здебільшого, ми повинні повністю покластися на Бога, щоб її отримати.

Тож сьогодні прийміть рішення жити за вірою та не сумніватися в тому, що Господь дасть вам таке саме благовоління й таку ж прихильність, які мав Ісус. Незалежно від обставин, які складаються у вашому житті, довіряйте Богові й сподівайтеся отримати від Нього надприродну Його благодать.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я розумію, що та сама благодать, яку мав Ісус, доступна й мені. Тож допоможи мені, будь ласка, жити за вірою і бути впевненим у тому, що навіть сьогодні я матиму благовоління від Тебе та прихильність і ласку від людей.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon