Керуйтеся Божою мудрістю, а не власними почуттями

Керуйтеся Божою мудрістю, а не власними почуттями

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Бо Господь дає висококваліфіковану і благочестиву мудрість, з Його уст приходять знання й розуміння! – Приповісті 2:6, АМР

Життя стає вкрай складним, коли ми самі дозволяємо своїм емоціям і почуттям командувати парадом. Почуття змінюються день за днем, година за годиною, навіть мить за миттю. Часто вони підводять нас. Коротше кажучи, почуттям не варто довіряти.

Але ми, послідовники Ісуса Христа, можемо прийняти тверде рішення ігнорувати фальшиві емоції і жити, керуючись Божою правдою, мудрістю. Дозвольте навести вам кілька прикладів. Можливо, ви опинилися у натовпі людей і почали думати, що всі навколо говорять про вас, та це зовсім не означає, що так воно і було. Либонь, ви відчуваєте, що ніхто не розуміє вас, але ви не можете бути впевнені, що це дійсно так. Вам також може здатися, що до вас погано ставляться, вас недооцінюють або навіть гноблять, та це не обов’язково означає, що саме так усе відбувається і ситуація складається у такий спосіб. Це всього лиш ваші почуття.

Від нас вимагається зрілість і дисциплінованість людей, що вміють жити за Духом. Для того щоб не йти за своїми уявленнями, а робити все так, як того хоче Бог, нам конче потрібно постійно приймати вольові рішення. Хоча, можливо, час від часу до нас і приходитимуть негативні емоції, та ми не повинні дозволяти цим почуттям керувати нашим життям, його отруюючи. Натомість повіки сміливо йдімо за Божою правдою — благочестивою мудрістю, глибоким пізнанням і розумінням духовних істин.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, мої почуття часто не співпадають із Твоєю мудрістю. Вони намагаються ввести мене в оману, та я не дозволю їм керувати моїм життям. Господи, провадь мене за допомогою Своєї правди так, щоб я завжди був на зв’язку з Тобою і не прислухався до мінливих емоцій.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon