Навчіться казати: «Це не моя справа»

Навчіться казати: «Це не моя справа»

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Не судіть, (не зневажайте і не критикуйте інших), щоб і вас не судили, (не зневажали і не критикували)… – Матвій 7:1, АМР

Тисячі ситуацій, з якими ми щоденно стикаємося, не є ані правильними, ані неправильними. Вони — це результат особистих рішень людей, тільки й усього, адже кожен із нас має право на самостійне без стороннього втручання, або впливу, прийняття рішення.

Диявол постійно посилає своїх демонів вкладати в людський розум недоброзичливі, осудливі й критичні думки. Пам’ятаю часи, коли для мене було розвагою сидіти в парку або торгово-розважальному центрі й просто спостерігати за людьми, які проходили повз, виробляючи у своєму розумі певне ставлення до кожного з них за визначеними критеріями: їхній одяг, зачіска, їхні супутники і так далі. Та в Біблії сказано, що судити людей таким чином — це неправильно й неприйнятно. Не завжди вдається завадити самим собі мати певну думку щодо чогось, і в цьому немає нічого поганого. Та тільки-но в наш розум закрадається думка, що з тією чи іншою людиною щось не так, бо вона не відповідає, а скоріше, протирічить нашому особистому уявленню про нормальну людину, це одразу переростає в засудження. У таких ситуаціях я негайно себе спиняю: «Джойс, це — не твоя справа!»

Не дозволяйте пагубному й небезпечному почуттю осуду накопичуватися у вашому серці. Натомість усвідомте, що кожного Бог створив унікальним, і немає нічого поганого в тому, що інші люди мислять не так, як ми. Тому просто за потреби навчіться казати: «Це не моя справа».

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу оцінювати або критикувати інших. Коли я стикаюся з людьми, чиє особисте ставлення до чогось відмінне від мого, будь ласка, допоможи мені дивитися на них Твоїми очима й пам’ятати, що мої думки не є важливішими або правильнішими за думки й погляди інших людей.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon