Нам потрібен Святий Дух

Благодать Господа нашого Ісуса Христа, (Його прихильність і духовні благословення,) і любов Бога й Отця, і (присутність і) причастя Святого Духа, (тобто Його участь у вашому житті,) нехай буде зо всіма вами!  2 до Коринтян 13:13, АМР

Перед cмертю на хресті Ісус звернувся до Своїх учнів і спробував підготувати їх до життя, що на них чекало, коли Його не стане поруч. Ісус пообіцяв їм, що одразу після Його відходу Отець пошле їм іншого Утішителя, Святого Духа, Який замешкає в їхньому серці, у них — Він утішатиме їх і допомагатиме їм, надаватиме силу й заступатиметься за них, захищатиме їх, докорятиме їм за гріх і переконуватиме жити праведно. Святий Дух мав перебувати в близьких стосунках із ними, провадити їх до всієї правди й передавати все, їм належне як співспадкоємцям з Ісусом Христом (див. Іван 16:7–15; До Римлян 8:17).

Як бачите, Бог вирішив послати до нас Святого Духа, щоб ми могли розвинути й підтримувати з Ним близькі стосунки, а відтак отримати все, Ним запропоноване. Бажаючи мати від Святого Духа втішання й поради, а також отримувати від Нього уроки правди, мріючи, щоб Він здійснював у нашому житті все, що Бог пообіцяв зробити через Нього, ми повинні прислухатися до Його голосу. Майте на увазі, що здебільшого Дух Святий служить нам, веде за Собою й допомагає по життю, звертаючись до нас.

Насамкінець, Святий Дух конче потрібен нам у житті, і Бог дав Його нам. Наші стосунки з Ним можуть бути такими близькими, глибокими й особистими, як ми захочемо. Все, що потрібно нам, — тільки проводити з Ним час і прохати Його говорити до нас. Отже, відкриймо своє серце, щоб почути слова Святого Духа.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Ваші стосунки з Богом можуть бути такими глибокими й близькими, як тільки ви захочете.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon