Наш Бог сильний і стабільний

Наш Бог сильний і стабільний

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! – До Євреїв 13:8

Мій чоловік Дейв — це чудовий приклад людини, яка стабільно живе з Божим миром у серці. Він часто й густо нагадує мені скелю — а це, до речі, одне з імен Ісуса. Тож, нам варто зрозуміти, що Ісус довіку залишиться незмінним, наче тверда і непохитна скеля. Автор Послання до Євреїв пише, що Він Той Самий учора, сьогодні і повіки.

Раніше я й гадки не мала, як жити саме з таким миром і стабільністю, що були притаманні Дейвові. Я могла сьогодні бути неймовірно щасливою, а вже завтра — занепасти духом і зануритися в депресію. Зрештою я збагнула, що робить Дейва таким непохитним — він цілковито довіряє Богові, Який завжди залишається незмінним. Дейв знає, хоч би що трапилося, Бог зостанеться Тим Самим.

За Біблією, Господь Бог наш, Який завжди з нами — то могутній Велет (див. Софонія 3:17); Він допоможе нам все здолати і жити, керуючись тільки Його незмінним Словом і Духом. Наш Бог могутній… і також стабільний. То чому б вам не довіритися Йому вже сьогодні? Коли ви усвідомлюєте, що Бог, не зважаючи ні на що, залишається стабільним, твердим, непохитним, і будуєте своє життя на Його незмінній природі, то ви здобуваєте безмежний спокій і блаженство, якими Він прагне вас благословити. Чому б не почати рухатися до цього вже сьогодні?

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, Ти сильний і стабільний! Ти — єдина незмінна величина у моєму житті. Я знаю, незалежно від того, що зі мною станеться, я можу покластися на Тебе і довіритися Твоїй незмінній природі.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon