Нехай Боже Слово завжди оберігає вас від зла

Нехай Боже Слово завжди оберігає вас від зла

(Живіть,) усе досліджуючи (й випробовуючи, допоки не дізнаєтеся, що є добрим; а дізнавшись, міцно) тримайтеся доброго! —1 до Солунян 5:21, АМР

Нам до снаги навчитися чітко чути голос Бога й уникати омани. Але можливим це стане тільки тоді, коли проведення часу з Богом і вивчення Його Слова стануть регулярними в нашому житті. Намагатися почути Божий голос, не знаючи Його Слова, — це велика помилка. Запевняю вас, знання записаного Божого Слова захищає від омани. Спроби почути голос Бога на фоні незнання Його Слова є ознакою безвідповідальності, і можуть вважатися вкрай небезпечними. Люди, що прагнуть бути керованими Божим Духом, проте лінуються присвячувати час вивченню Його Слова й молитві, безпосередньо наражають себе на небезпеку. Нечисті духи бажають шептати слова омани у вуха кожного, готового їх слухати. І той, хто не знає Біблії, потрапляє в групу ризику. Диявол раз у раз намагався щось сказати Ісусові, але Той щоразу відповідав: “Написано”, — і доповнював це слово цитуванням уривку зі Святого Письма. Так Ісус спростовував ворожу брехню (див. Євангеліє від Луки, 4 розділ).

Деякі люди шукають Бога лише тоді, коли потрапляють у халепу й потребують допомоги. Та без звички чути Господа їм буде важко розпізнати Його голос, коли найбільше його потребуватимуть.

Принагідно хочу закликати вас порівнювати будь-яку ідею, спонукання чи думку, що приходять до нас у голову, з написаним у Божому Слові. Не знаючи Його Слова, ми позбавляємо себе певного стандарту, а відтак і спроможності визначати, наскільки всі теорії й аргументи, що з’являються в нашому розумі, суміжні з ним. Ворог може підкинути нам просто дикі ідеї, що здаватимуться логічними. Але наявність цього відчуття ще не означає, що воно від Бога. Іноді ми можемо почути те, що нам подобається або викликає у нас гарні емоції, проте відсутність миру в серці стосовно цієї думки означає, на жаль, що вона не від Бога. Господь радить нам завжди шукати миру й слідувати за ним — саме він має бути суддею в нашому житті (див. До Колосян 3:15).

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Випробовуйте все почуте, зіставляючи його з Божим Словом, бо останнє являється єдиним добрим прикладом, непохитним стандартом правди.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon