Не бійтеся прохати!

Не бійтеся прохати!

І оце та відвага, (впевненість і сміливість,) що ми маємо до Нього: (ми впевнені в тому), що коли чого просимо (в молитві) згідно волі Його (і Його плану для нашого життя), то Він слухає нас (і обов’язково відповість нам). —1 Івана 5:14, АМР

Сьогодні хочу дати вам пораду: приходьте до Бога в молитві впевнено. Він хоче, щоб ми насолоджувалися молитвою, проте нам не вдасться досягти останнього, якщо будемо боятися зробити щось неправильно. Бог обіцяє вислухати нас і відповісти, коли молитимемося згідно з Його волею. Однак що відбудеться, попрохай ми в Нього те, що з Його волею не співпадає? Усвідомте наступний принцип: ми справді повинні пильнувати, аби наші молитовні прохання дійсно співпадали з Його волею. Але, пильнуючи про це, нам не слід забувати, що ворог постійно намагатиметься паралізувати нас за допомогою страху. Якщо йому це вдасться, то ми боятимемося попрохати в Бога те, що насправді є бажанням нашого серця.

Повірте, найгірше з цього, що може статися, раптом у молитві ми попрохаємо про те, що не співпадає з Божою волею, — це проста відсутність відповіді від Бога. Тобто ми не отримаємо бажаного, до речі, для нашого ж власного добра! Господь бачить наше серце й не гніватиметься, раптом ми припустимося помилки, попрохавши те, що суперечить Його волі. Не варто приходити до Нього, страхаючись попросити про щось погане, або викликати Його незадоволення своїм проханням про щось надмірне. Щодо мене, то зазвичай у молитві я прохаю Бога про все, чого прагну й чого потребую, намагаючись спиратися на Його Слово. Наостанок я додаю: “Боже, коли щось із того, про що я прохаю, мені насправді непотрібне, то, будь ласка, не давай мені цього. Я все одно довіряю Тобі”. Приходьте до Нього з вірою і впевненістю, сподіваючись отримати від Нього відповідь.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Не бійтеся — прохайте в Бога все, чого потребуєте!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon