Святий Дух заступається за вас

Отак і Дух допомагає нам у наших немочах, адже не знаємо, за що і як маємо молитися, але сам Дух заступається [за нас] невимовними зітханнями.  До Римлян 8:26, УТТ

Боже Слово навчає нас того, що тільки Божому Духові відомі думки Бога. Саме тому нам конче потрібно, щоб Він захищав нас, заступався за нас і вів за Собою, коли послуговуємося молитвою заступництва. Прагнучи молитися згідно з Божою волею, — а я вірю, що саме цього ми прагнемо, — нам потрібно знати думки Бога і Його бажання. Дуже часто нам важко навіть зрозуміти це, але Святий Дух на це спроможний, і тому завше заступається за нас. Під час молитви я роблю все можливе, щоб Бог мене почув. Не вагаючись, я надзвичайно вдячна Богові за те, що Дух Святий є моїм молитовним партнером і, трапляється, дуже часто молиться замість мене. І Боже Слово запевняє нас: незалежно від того, що відбуватиметься в нашому житті, ми можемо бути певні — Бог усе використає нам на добро, якщо тільки будемо молитися, любити Його й щосили прагнутимемо виконати Його волю.

У Посланні до Римлян 8:28 сказано: “Ми знаємо (це й упевнені в тому, що) тим, хто любить Бога, (хто дозволяє Йому брати участь у його справах), хто покликаний Його постановою (згідно з Його задумом і ціллю,) усе допомагає на добро, (ідеально вписуючись у Його план)”. Яке це полегшення — знати, що Бог послав Свого Святого Духа для допомоги й підтримки нас у всьому, у тому числі в молитві! Немає жодної ситуації, яку Він не міг би використати нам на добро. Тож, молячись сьогодні, попрохайте Святого Духа допомогти вам. Навіть коли зараз вам настільки боляче, що годі й думати про щось інше, окрім болю й стогону перед Богом, Святий Дух може перетворити останні на чітку й зрозумілу молитву, яку Сам не залишить без відповіді. Насамкінець хочу нагадати вам, що маєте Божественного Помічника, Який завжди поруч, тому звертайтеся до Нього по допомогу якомога частіше.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ:

Повірте, Святий Дух заступиться за вас у молитві й зробить її досконалою.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon