Boží uzdravení pro celou naši bytost

Milovaný, modlím se, abys ve všem prospíval a byl zdráv, tak jako prospívá tvá duše. 3. Janova 1,2

Celá naše bytost, kterou tvoří duch, duše a tělo, je pro Boha velmi vzácná a hraje důležitou roli v Jeho plánu. Bůh nám dal zodpovědnost starat se o každou z těchto částí. Někdy však naše snaha nestačí a musíme důvěřovat Bohu, že udělá to, co dokáže jen On.

Možná potřebujeme fyzické uzdravení. Já jsem ho potřebovala na konci osmdesátých let, kdy jsem bojovala s rakovinou prsu. Nebo potřebujeme duševní či emocionální uzdravení. Sama jsem potřebovala být uzdravena z následků zneužívání, které se událo v mém dětství. Ať je to cokoliv, Bůh nás ujišťuje o své touze uzdravit každou část naší bytosti.

Když jsme nemocní nebo nám něco schází, nejsme schopni naplnit Boží povolání a nemůžeme se radovat ze života. Bůh pro nás připravil úžasnou budoucnost. Zdravé tělo, duše a duch jsou důležitou součástí Jeho plánu. Jen tak budeme připraveni činit vše, k čemu nás povolal. Proto se dnes modleme za Jeho uzdravující moc.

Modlitba

„Bože, jsem rád, že Tě zajímá každá část mé bytosti. Přijímám Tvé nádherné uzdravení pro každou část svého života, která není v pořádku.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon