Buď oddělený pro Boha

Buď oddělený pro Boha

Vybízím vás tedy, bratři, skrze milosrdenství Boží, abyste vydali svá těla v oběť živou, svatou a příjemnou Bohu; to je vaše rozumná služba Bohu. Římanům 12,1

Aby si nás Bůh mohl použít, musíme mu zasvětit život. Když se skutečně odevzdáme Pánu, vzdáváme se břemene snahy řídit vlastní život.

Rozhodnutí dát svůj život Bohu musí být upřímné. Je docela snadné přidat se v církvi k ostatním věřícím a zpívat „všechno ti vydávám, Pane“. Můžeme v tom okamžiku dokonce zažívat emocionální pohnutí, skutečná zkouška ale přichází v každodenním životě, když věci nejdou vždy tak, jak bychom si přáli. Vydat svého ducha, duši a tělo Pánu je víc než jen píseň – je to každodenní rozhodnutí.

Důležitou součástí života v Boží blízkosti je, mít srdce oddané Bohu. Když se rozhodneš žít v poslušnosti Božímu slovu, Bůh je velmi potěšen. Pokud se mu upřímně vydáš, dosáhneš nové a hlubší úrovně vztahu s ním a budeš moct čerpat sílu a nadšení pro každý den života.


Vydej každou část svého života Bohu a dovol Duchu svatému, aby z tebe udělal nádobu, která bude připravená, aby si ji Pán mohl použít.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon