Bůh má řešení pro každou situaci

Bez víry však není možné se mu zalíbit, protože ten, kdo přichází k Bohu, musí uvěřit, že Bůh je a že odplácí těm, kdo ho usilovně hledají. Židům 11,6

V dětství jsem byla zneužívána, můj život byl tehdy opravdu těžký. Nemohu si vzpomenout, že bych až do svých dvaceti let byla někdy šťastná. Moje emoce, myšlenky a celý můj život byly jednoduše jeden velký chaos.

Díky Bohu to tak ale nezůstalo! Bůh jednal v mém životě a vytáhl mě ze všeho mého zmatku a zranění. Dnes mám nádherný vztah s Bohem, pokoj a radost v srdci, krásný vztah s rodinou i přáteli a naplňuji Boží plán pro svůj život.

Židům 11,6 říká, že Bůh odplácí těm, kdo Ho usilovně hledají. Zjistila jsem, že mi Bůh vždy mnohonásobně vynahradí vše, co obětuji pro to, abych Mu byla blíže a poslouchala Ho. Vždy mi dal mnohem více.

Možná si nyní říkáte, že vůbec netuším, jak těžkou situací procházíte. Rozumím vám, protože jsem sama prošla velmi těžkými obdobími. Bůh však zaslibuje, že odplatí těm, kdo Ho hledají. Hledejte Boha uprostřed těžkostí, On je mocen vyřešit každou situaci!

Modlitba

„Bože, věřím, že můžeš vyřešit každou situaci a odstranit chaos z mého života. Hledám Tvou tvář a očekávám, že se mě zastaneš.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon