Dejte mu své nedostatky

Jak daleko je východ od západu, tak od nás vzdálil naše přestoupení. Žalm 103,12

Když Otci svěříte své nedostatky, je schopen proměnit je v zázrak. Naše chyby umí využít k našemu dobru, budeme-li Mu důvěřovat.

V Izajáši 61,3 je napsáno, že nám Bůh místo popela dává olej veselí. Zjistila jsem ale, že si mnoho lidí svůj popel chce ponechat, zbytky minulosti jim připomínají jejich nedostatky a chyby. Chci vás povzbudit, abyste se popela zbavili a očekávali něco nového.

Tolik lidí žije v minulosti, myslí si, že nikdy nebudou mít novou šanci. Potřebujete novou příležitost? Poproste Boha o druhou šanci, a pak o třetí, čtvrtou nebo pátou. Můžete prosit o cokoliv, co potřebujete. Bůh je plný milosti a trpělivosti. Jeho dobrota nikdy neskončí. V Bibli je napsáno, že od nás vzdálil naše přestoupení, proto se jich už nemusíme držet.

Ježíš přišel, aby z náš sňal naše břemena. Musíte být ochotni vzdát se jich a věřit, že Bůh je větší než vaše chyby. Dejte dnes Bohu všechny své nedostatky.

Můžete se začít modlit

„Bože, vím, že mi neprospívá, když si držím svou minulost. Ty mi nabízíš svou lásku a novou příležitost, proto Ti vydávám všechny své nedostatky. Těším se, že je proměníš v něco dobrého.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon