Za svůj život jste zodpovědní jen Bohu

Každý z nás tedy sám za sebe vydá počet Bohu. Římanům 14,12

Mnozí lidé nikdy nedojdou naplnění Božího plánu pro svůj život, protože se celou dobu snaží zalíbit se druhým lidem. Svět je plný lidí, kteří jsou přesvědčeni, že sami nejlépe vědí, jak zacházet se svým životem.

Bible však říká, že se budeme za svůj život muset zodpovídat Bohu, a ne ostatním lidem. Proto potřebujeme každý den přijímat Boží milost a žít způsobem, který Bohu dělá radost.

Máte odvahu následovat své srdce místo všech lidí kolem vás? Zůstáváte zaměřeni na Krista, přestože se mnoho věcí snaží odvést vaši pozornost od pravého životního cíle?

Na světě žijí dva druhy lidí: Ti, kteří čekají, až se něco stane, a ti, kteří jednají, aby se věci začaly dít. Bůh vás povolal, abyste pro Jeho království činili velké věci – dal vám vše, co v Kristu potřebujete, abyste naplnili Jeho záměry.

Zůstávejte tedy v životě zaměřeni na správné věci. Nečekejte na ostatní, co budou dělat, abyste mohli následovat většinu. Rozhodněte se, buďte horliví a nevzdávejte se!

Můžete se začít modlit

„Pane, chci žít životem, který dělá v první řadě radost Tobě. S odvahou chci vykročit do povolání, které pro mě máš. Nechci už jen vyčkávat, toužím se zaměřit na naplnění Tvého plánu.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon