Důvod, proč Ježíš přišel

Přibližte se k Bohu, a přiblíží se k vám. Očisťte ruce, hříšníci, a očisťte srdce, lidé dvojí mysli. Jakub 4,8

Chci, abyste si v tomto verši něčeho všimli. Je zde řečeno, že se máme přiblížit k Bohu, a to ještě předtím, než je napsáno, že máme přestat hřešit.

Tolik lidí se to snaží dělat obráceně. Myslí si, že nikdy nebudou moci přijít k Bohu, nikdy s Ním nebudou moci mít vztah a nikdy nebudou moci být křesťany, protože ve svém životě mají problémy, nad kterými se nejprve snaží zvítězit. Snaží se být v pořádku, aby byli dostatečně dobří a mohli s Bohem navázat vztah.

To ale není správný postup. Důvod, proč Ježíš přišel, je, že bez Něj nikdy nebudeme dostatečně dobří. Nejprve Jej musíme přijmout do svého života. Svou smrtí a svou prolitou krví Ježíš zaplatil za naše hříchy, zaplatil náš dluh.

Neexistuje žádný jiný způsob, jak bychom mohli být očištěni od svých hříchů, dokud se ve jménu Ježíše nepřiblížíme k Bohu. Jeho touhou je, abyste se k Němu přiblížili ještě dnes. Nezůstávejte stranou, nevěřte lži, že se svých hříchů musíte nejprve sami zbavit. Místo toho se obraťte na Boha a dovolte Mu, aby vás očistil skrze Ježíšovu oběť na kříži.


Můžete se začít modlit

„Bože, přicházím k Tobě skrze krev Ježíše, která mě očišťuje od mých hříchů. Děkuji Ti za Tvé odpuštění, odmítám žít v hanbě, protože vím, že se k Tobě mohu přiblížit a přijmout Tvou lásku a odpuštění.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon