Přibližte se k Němu

Či myslíte, že nadarmo praví Písmo: „Žárlivě touží Duch, který v nás přebývá“? Jakub 4,5

Chcete být blíž Bohu? On chce být blíž vám. Zmíněný verš říká, že Jeho Duch, který v nás přebývá, po nás žárlivě touží. O kolik blíž mu chcete být?

Vždy je možné se k Bohu ještě více přiblížit. Ve skutečnosti jsme to my, kdo rozhoduje o tom, jak intimní vztah s Ním budeme mít. Přestože žije v nás, nebude nás Duch svatý nikdy nutit ke vztahu s Bohem. Chce, abychom Ho ve svém životě vřele přijímali.

Bůh nás stvořil pro obecenství a moc si přeje mít s námi vztah. Chce k nám mluvit a naslouchat nám, touží nás učit a vést – prostě chce být součástí našeho života. A pro nás je to jedině dobře! Máme-li společenství s Bohem, budeme obnovováni. Přínosy trávení času s Bohem jsou nespočetné.

Přátelé, chci vás povzbudit, abyste neústupně usilovali udělat si čas na společenství s Otcem. On čeká a říká vám: „Přijď ke mně.“ Přistupte a uvidíte, co všechno pro vás připravil!


Můžete se začít modlit

„Bože, udivuje mě, jak moc toužíš po vztahu se mnou. Také toužím být Ti ještě blíž. Děkuji Ti, že mě miluješ a že se ke mně přiblížíš, pokud já se rozhodnu přiblížit k Tobě.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon