Krok za krokem

Krok za krokem

Jsem si jist právě tím, že ten, který ve vás začal dobré dílo, dovede je až do dne Krista Ježíše. (Filipským 1,6)

Když mluvím o uzdravení citových zranění, ráda používám ilustraci několika různobarevných tkaniček svázaných dohromady, na nichž je mnoho uzlů. Říkám posluchačům: „Takto vypadáme, když vstupujeme na cestu proměny s Bohem. V našem životě je vše zauzlované. Každý uzel představuje jiný problém v našem životě, který je důsledkem věcí z minulosti. Rozmotání těchto uzlů a vyřešení těchto problémů může vyžadovat trochu času a úsilí, proto se nenechte odradit, když se vše nestane najednou.“

Pokud chceš přijmout uzdravení a stát se celistvým, musíš si uvědomit, že uzdravení je proces. Dovol Pánu, aby si poradil s tvými problémy svým způsobem a podle svého načasování. Tvým úkolem je spolupracovat s ním v jakékoli oblasti, v níž s tebou začne jednat.

V dnešní moderní společnosti žijící okamžikem očekáváme, že vše bude rychlé a snadné. Pán ale nikdy nespěchá a nikdy se nevzdává. Někdy se ti může zdát, že neděláš žádné pokroky. To proto, že Pán rozvazuje uzly jeden po druhém. Během tohoto procesu se učíš důvěřovat Bohu a rozvíjet s ním úzký a intimní vztah. Bůh vždycky dokončí, co začal, a postará se, abys mohl v životě prožít svobodu a vítězství!


Nevzdávej to!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon