Opravdová láska – síla pro život

Neboť „v něm žijeme, pohybujeme se a jsme“. Skutky 17,28

Láska je sílou k životu. Je tím, co lidi motivuje, aby ráno vstali z postele a pokračovali v životě. Pomáhá nám najít smysl a cíl našeho života.

Lidé často procházejí obdobím, kdy mají pocit, že nejsou milováni nebo nemají koho milovat. Takto přemýšlí, protože hledají naplnění způsobem, který se možná na první pohled zdá být správný, nakonec však vede ke zklamání, frustraci a vnitřní prázdnotě.

Už se Vám to někdy stalo? Hledali jste lásku a nakonec Vám zbyl jen pocit prázdnoty? Dovolte mi se Vás zeptat: „O jaký druh lásky jste usilovali?“

Možná jste si mysleli, že hledáte lásku, ve skutečnosti jste však hledali Boha, který je tou láskou. Získáte-li lásku, která nemá nic společného s Bohem, nemůže to být opravdová láska. Proto se budete stále cítit nenaplnění.

V Bibli je napsáno, že v Něm žijeme, pohybujeme se a jsme. To znamená, že bez Něj není život úplný.

Všichni hledáme lásku, usilujete však o Boží lásku? Jedině Jeho láska je nenahraditelná; je to jediná láska, která vydrží a která nás může uspokojit.


Můžete se začít modlit

„Pane, nechci zůstat po celý zbytek svého života nenaplněný a usilovat o lásku, která nepochází od Tebe. Není-li v Tobě, nemůže to být opravdová láska, protože jedině Ty jsi skutečnou láskou. Dnes chci nalézt svou lásku v Tobě.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon