Radujme se v naději na Boží přízeň

Skrze něho jsme vírou získali přístup k této milosti, v níž stojíme a chlubíme se nadějí Boží slávy. Římanům 5,2

Bible je plná zaslíbení, která nám přinášejí naději. Máme přístup do Boží přítomnosti. Bůh nás touží uzdravovat z našich nemocí a chce se postarat o všechny naše potřeby. A je toho ještě mnohem víc. Božích zaslíbení je tolik, že je nemůžeme ani spočítat. Proto je velmi smutné, když křesťané kvůli nedostatku víry Boží zaslíbení minou.

Můžeme sami sobě položit otázku: Očekávám naplnění Božích zaslíbení? Dobré věci se dějí tehdy, když se začneme pravidelně radovat v naději na Boží přízeň.

V evangeliu Lukáše 2,52 čteme, že Ježíš prospíval v přízni u Boha i u lidí. I my máme vírou přístup k Boží přízni. Můžeme tak jako Ježíš prospívat v přízni u Boha a zakoušet naplnění Jeho zaslíbení. Přestože se někdy v našem životě věci nestanou hned, můžeme se radovat a složit svou naději v Boha, protože víme, že nastane čas, kdy se Jeho zaslíbení naplní.

Vše, co je v Bibli zaslíbeno, je určeno nám. Proto se již nyní můžeme radovat v naději zjevení Boží slávy. Když to budeme dělat, Bůh bude moci v našem životě učinit neuvěřitelné věci.

Modlitba

„Bože, očekávám Tvá zaslíbení a raduji se v nich. Věřím, že jsi schopen uskutečnit vše, co je zaslíbeno ve Tvém Slovu.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon