Kavēšanās vēl nenozīmē noliegumu

Kavēšanās vēl nenozīmē noliegumu

“Tavā rokā stāv mani likteņi – izglāb mani no manu ienaidnieku un vajātāju rokas!” (PSALMI 31:16)

Mēs ne vienmēr saņemam tūlītējas atbildes uz savām lūgšanām. Ir reizes, kad nākas gaidīt ļoti ilgi, tomēr tas vēl nenozīmē, ka Dievs uz mūsu lūgumu atbild noliedzoši. Ir ļoti svarīgi uzticēties Dieva noliktajam laikam pilnīgi it visā, kas saistīts ar mums pašiem un mūsu dzīvi. Iespējams, tu jau ļoti ilgi gaidi savu izlaušanos, un Dieva klusēšana tavā dzīvē ir ienesusi apjukumu. Lūdzu, atceries, ka Dievs nav apjukuma radītājs. Viņš vēlas, lai tu Viņam uzticētos, nevis būtu apjucis.

Daudzreiz kavējumi ir “dievišķi kavējumi”. Dievs ir tos paredzējis, lai paveiktu mūsos kādu īpašu darbu. Ja pat šajos tumšajos dzīves posmos mēs turpinām uzticīgi kalpot Dievam, mūsos veidojas spēcīgs un dievbijīgs raksturs. Padomā par Jāzepu, kurš trīspadsmit gadus gaidīja atbildi uz savām lūgšanām, vai par Ābrahāmu, kurš gaidīja divdesmit gadus. Ja viņi būtu padevušies, tad nekad nebaudītu savas uzticības augļus. Iespējams, Dievs nesteidzas, bet Viņš nekad nekavē. Bieži vien mums dzīvē svarīgākais nāk lēnāk, kā mēs to vēlētos, un grūtāk, kā, mūsuprāt, spējam izturēt. Tomēr Dievs zina, ko dara, un Viņš vēlas, lai tu uzticies Viņa laikam.

Dievs apsola mūs atbrīvot no mūsu ienaidniekiem, bet, kamēr gaidām, mums ir jālūdz par viņiem un jākļūst par svētību pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Kamēr tu gaidi, Dievs darbojas!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Iemācies gaidīt ar mierīgu sirdi vai arī bieži savā dzīvē jutīsies nožēlojami.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon