Dievs vienmēr ir ar mums

Dievs vienmēr ir ar mums

“Tāds ir Dievs, mūsu Dievs, kas mūs vadīs mūžu mūžos.” (PSALMS 48:14)

Ir mierinoši ticēt, ka Dievs ir apsolījis mūs vadīt, kamēr vien esam šeit uz zemes. Mēs nekad neesam vieni, jo Viņš vienmēr ir ar mums. Viņš vienmēr ir nomodā par mums.

Attīstot prasmi “dzirdēt” Dievu, atceries, ka dievišķa vadība ir viens no biežākajiem veidiem, kā Viņš uz mums runā. Izveido garīgu paradumu atzīt Dievu it visā, ko tu dari, lūgt pēc Viņa vadības, un tad ticēt, ka ticībā tev tā arī tiek dāvāta.

Šodien vēlāk es došos iepirkties, un es lūgšu, lai Dievs mani vada. Viņš varētu mani novirzīt pie izpārdošanas, par ko vēl neko es nezinu vai arī vadīt manu ceļu tā, ka satieku kādu, kuram nepieciešams iedrošinājums. Es ticu, ka Tas Kungs vada manus ceļus (sk. Psalms 37:24). Es uzticos, ka Dievs mani vadīs pie tām precēm, kas man šodien jānopērk, kā arī palīdzēs neiegādāties to, kas man nemaz nav vajadzīgs. Es gribu, lai Viņš līdzdarbojas it visā, ko es daru, un ceru, ka arī tu to vēlies.

Savā sludināšanas kalpošanā es bieži piedzīvoju dievišķu vadību. Es studēju rakstus un gatavoju uzrunu, tomēr ļoti bieži, kad sāku sludināt, jūtu, ka Dievs mani vada citā virzienā, nekā biju to plānojusi. Viņš zina, kas tās dienas klausītājiem būtu jādzird, un mans pienākums ir ļaut Viņam uzņemties vadību.

Es gribu tevi iedrošināt neaizmirst, ka Dieva sadzirdēšana bieži vien šķiet ļoti dabiska. Nemeklē pārdabiskus piedzīvojumus, bet drīzāk gan meklē Dieva dievišķo vadību. Viņa Gars mīt tevī, un Viņam ir prieks līdzdarboties it visā, ko tu dari. Lai ko tu šodien darītu, lai kur tu dotos, esi gatavs, ka Viņš tevi vadīs.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs vienmēr ir ar tevi, un Viņš tevi vadīs it visā, ko tu šodien darīsi.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon