Gatavs pakļauties

Gatavs pakļauties

“Kas novērš savu ausi, lai nebūtu jāuzklausa [Dieva un cilvēka] bauslības vārdi, tā lūgšana [Dievam] ir negantība.” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 28:9)

Šodienas pants par mūsu lūgšanām atklāj ko pārsteidzošu – ja tās izsakot, mūsu sirdī mīt nepienācīga cieņa pret autoritāti vai sacelšanās, mēs redzam, ka tādas lūgšanas Dievam ir negantība.

Bez pamācības nav iespējams augt un nobriest. Ja saceļamies pret savas darba vietas noteikumiem, ceļa satiksmes noteikumiem vai jebkādu citu autoritātes formu, mums ir daudz lielākas problēmas ar savu attieksmi, kā varētu pašiem šķist. Sacelšanās gars ir kas tāds, kas regulāri un apzinīgi ir jāizravē no savas uzvedības un attieksmes! Kāpēc? Ja mēs atsakāmies pakļauties autoritātei uz zemes, tad nespēsim pakļauties arī dievišķajai autoritātei. Tā jau ir nepaklausība, kas tiešā mērā traucē mūsu lūgšanām.

Vairākus gadus Dievs bija licis mani kalpot kāda cita vadītā kalpošanā, līdz beidzot ļāva man rīkoties pašai. Man nācās iemācīties, kā darboties zem cita autoritātes. Man tas nebija viegli. Es ne vienmēr piekritu pieņemtajiem lēmumiem, man nereti šķita, ka pret mani izturas negodīgi, tomēr viena no mācībām, ko Dievs man parādīja, bija tā, ka es neesmu gatava kļūt par vadītāju, kamēr nespēju atrasties zem kāda cita autoritātes.

Iespējams, tu vēlētos algas pieaugumu vai paaugstinājumu darbā, tomēr tu nemitīgi baumo un kritiski izsakies par savu priekšnieku. Arī tā ir sacelšanās, kas var kavēt tavu progresu. Izkop sevī pakļāvīgu attieksmi, tad daudz vairāk tiks atbildētas tavas lūgšanas, un tu skaidrāk dzirdēsi Dieva balsi.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Ne viss, kas tev dzīvē jādara, tev šķitīs godīgi, tomēr galu galā Dievs vienmēr parūpējas par taisnību.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon