Pozwól sobie na luz

Pozwól sobie na luz

„I będą opiewać drogi Pańskie: Prawdziwie, chwała Pańska jest wielka”. Ks. Psalmów 138: 5 (BT)

Kiedyś reagowałam na wszystko zbyt emocjonalnie. Głęboko przeżywałam to, jak zachowują się i wyglądają moje dzieci. Przeżywałam, jak prezentuje się mój dom i ja, a także co myślą o nas ludzie. Próbowałam intensywnie zmieniać mojego męża na własną modłę. Tak naprawdę nie mogę przypomnieć sobie niczego, czego nie przeżywałam! Tym, czego naprawdę potrzebowałam, było udzielenie sobie pozwolenia, by się wyluzować.

Nie wiedziałam, jak ufać Bogu w codziennym życiu. Prawie wszystko wytrącało mnie z równowagi. Wówczas nie zdawałam sobie jeszcze sprawy, że świętowanie i radość życia są nam niezbędne. Nie możemy zachować duchowego, umysłowego, uczuciowego i fizycznego zdrowia bez radości! W istocie, świętowanie jest tak ważne, że Bóg musiał upewnić się, iż zawarł je w Biblii. Wręcz nakazał nam świętować.

Najlepszym darem, jaki możesz dać swojej rodzinie i w ogóle całemu światu, jesteś ty sam, w pełni zdrowia, a nie możesz zachować zdrowia bez uczynienia ze świętowania stałego elementu twojego życia. Już dziś zmień całą atmosferę życia przez świętowanie. Pozwól sobie na luz!

Modlitwa

Duchu Święty, nie pozwól mi, bym zanadto wszystkim się przejmował. Nie pozwól mi zapomnieć, że mam pozwalać sobie na luz i każdego dnia świętować Twoją dobroć. Amen.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon