Боже Слово — найкращі ліки

Боже Слово — найкращі ліки

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Він послав Своє слово та їх уздоровив, і їх урятував з їхньої хвороби! – Псалом 106:20

Багато людей припускається величезної помилки, замінюючи фактичне вживання Божих ліків, тобто Його Слова, просто на віру в зцілення. Вони проголошують: «Я вірю в зцілення», — та при цьому не застосовують Божого Слова до своєї проблеми й не звертаються до нього по допомогу. Та хіба можуть ліки принести хоч якусь користь і бути дієвими, якщо їх не вживати?

Боже Слово — це Його ліки. Вони є цілющим засобом, на кшталт звичайних ліків, що мають цілющі властивості й виступають каталізатором міцного фізичного здоров’я. Іншими словами, медикаменти містять в собі активні речовини, що сприяють уздоровленню людини. Так само однією з властивостей Божого Слова є здатність дарувати життя й зцілення вашому фізичному тілу.

То як його слід вживати? Тільки тоді, коли Боже Слово вкорінюється у вашому серці й перебуває в ньому, воно учиняє зцілення у вашому тілі. Самих лише знань для цього недостатньо. Святе Письмо має проникнути у ваш розум і серце завдяки читанню, розмірковуванню над ним і прокручуванню його в голові знов і знов — лише тоді воно принесе зцілення. Щойно Боже Слово насправді дістанеться глибин вашого серця, воно почне охоплювати здоров’ям усе ваше тіло. Тож дозвольте Слову Божому вже сьогодні проникнути глибоко у ваш розум і серце.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, сьогодні я приймаю рішення розмірковувати над Твоїм цілющим Словом. Я знаю: коли Твоє Слово проникне глибоко в моє серце, Твоє зцілення природним чином наповнить усе моє тіло.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon