Прощення — ключ, що допоможе не підпускати диявола до вашого життя

Прощення — ключ, що допоможе не підпускати диявола до вашого життя

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

А кому ви прощаєте що, тому й я; бо й я, як простив що кому, то кому я простив, зробив те через вас від Особи Христа, щоб нас сатана не перехитрував, відомі бо нам його задуми! – 2 до Коринтян 2:10-11

Прощення є надзвичайно корисним для нас, адже вивільняє Божу силу й дає Йому можливість здійснювати в нас Свою божественну роботу. Я стаю щасливішою й краще почуваюся фізично, коли не дозволяю непрощенню отруювати моє життя. Як відомо, в тілі людини через напруження й тиск, що спричиняються гіркотою, образами й непрощенням, можуть розвинутися серйозні хвороби.

Наш Отець не зможе пробачити наших гріхів, якщо ми самі не пробачаємо іншим людям, адже ми пожинаємо те, що сіємо (див. Матвій 6:14-15; До Галатів 6:7-8). Сіючи милосердя, його ви й пожнете; а, посіявши осуд, не очікуйте чогось іншого, окрім як осуду. Мусите навчитися прощати завдяки Божій благодаті, що виливається на ваше життя — так ви відкриваєте двері свого серця для Господа й даєте Йому можливість діяти у вашому житті.

Непрощення — ніби точка прив’язки для диявола у вашому житті. Вона йому конче потрібна для створення твердині. А коли дияволові це вдається, то він спроможний заблокувати здатність Святого Духа діяти у вашому житті. Прощення не дає ворогові шансу отримати над вами перевагу. Воно допомагає вам вільно, без якихось ускладнень і труднощів спілкуватися з Богом. Ви можете отримати перемогу над ворогом завдяки силі Святого Духа, якщо приймете рішення коритися Божому Слову. Тож зробіть собі послугу: навчіться прощати якомога швидше.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я не хочу давати сатані точки прив’язки чи бодай найменшої можливості збудувати твердиню в моєму житті. Я прагну, щоб нічого не заважало моєму спілкуванню з Тобою. Я приймаю рішення пробачити своїм кривдникам, щоб бути в змозі вільно спілкуватися з Тобою.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon