Чи відчуваєте ви іноді, що всім надто потрібні?

Чи відчуваєте ви іноді, що всім надто потрібні?

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

…В покорі (смиренності) майте один одного за кращого і більшого від себе (і думайте про інших краще, ніж ви думаєте про себе). – До Филип’ян 2:3, АМР

У Посланні до Филип’ян 2:3 ми читаємо, що повинні до інших людей мати ставлення краще, ніж до самих себе. Святий Дух прагне допомогти нам розвинути бажання віддавати перевагу іншим і їхні нужди ставити вище за свої власні. Однак жити таким чином іноді буває надто важко. Поговорімо відверто! У кожного з нас бувають дні, коли аж ніяк не хочеться прикладати зусиль для роботи над собою, а відтак допомагати іншим людям. Часом я почуваюся безсилою, коли намагаюся комусь допомогти так, як, на мою думку, повинна це робити. Іноді мені здається, що я враз стаю потрібна усім моїм родичам, працівникам і друзям, причому всім з різних причин, проте одночасно.

Чи відчуваю я інколи, що всім надто потрібна? Так! І в цьому немає нічого поганого. Час від часу ми всі почуваємося знесиленими й виснаженими через надмірну відповідальність, що покладається на нас. Та нам слід пам’ятати наступне: Бог завжди дасть нам благодать зробити все, про що Він нас просить.

Коли ви відчуваєте втому через спроби покрити нужди інших, зверніться До Филип’ян 2:3 й попросіть Святого Духа про допомогу. Скоріться перед Господом, і Він дасть вам силу й здатність бути поруч із людьми, які є у вашому житті і яким Він просить вас допомогти.

Відкрийте шлях для перемін — помоліться

Боже, я прагну навчитися віддавати перевагу іншим людям і ставити їхні нужди вище за свої власні. Коли я виснажений через надмірну відповідальність, пошли мені Свою благодать і силу, щоб я міг любити людей і допомагати тим, кому Ти прохаєш допомогти.

Клікніть тут щоб прослухати аудіоверсію статті

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon