Як молитися про те, що турбує Бога

Як молитися про те, що турбує Бога

Бо наскільки небо вище за землю, настільки вищі дороги Мої за ваші дороги, а думки Мої за ваші думки. —Ісая 55:9

Зізнаймося щиро, часто під час молитви ми відчуваємо якесь невдоволення або в нас складається враження, ніби ми все одно “не закінчили” про щось молитися. Як на мене, однією з причин такого стану є те, що ми забагато часу витрачаємо на свої власні молитви. Проте можу вас запевнити, що існує кращий, досконаліший, ефективніший спосіб молитися, а саме — коли наші молитви сфокусовані на тому, що турбує Бога. Щиро кажучи, навіть п’ятнадцяти хвилинна, але моя власна молитва, не принесе мені особливого задоволення. Та, піддавшись у молитві керівництву Святого Духа і сконцентрувавши її на тому, що турбує Бога, я можу промовити два коротких речення й відчути цілковите задоволення.

Я помітила одну цікаву річ: молячись згідно з тим, про що мене спонукає молитися Святий Дух, зазвичай я промовляю набагато простіші й коротші молитви, ніж мої власні. Молитви, що турбують Бога, прості, прямолінійні й цілеспрямовані. Я відчуваю неабияке задоволення по закінченні молитви, скерованої Богом. На відміну від своїх власних молитов, часто зосереджених на проханні про щось тілесне, у молитвах, де нас веде Святий Дух, ми починаємо говорити з Богом про щось вічне, наприклад, чистоту власних думок і мотивів, більш глибокі стосунки з Ним. Принагідно хочу побажати вам: прохайте Господа навчити вас, як молитися про те, що турбує Його, відклавши вбік свої власні тривоги й клопоти. А коли цього навчитеся, молитва почне приносити вам набагато більшу насолоду.

СЛОВО ВІД БОГА НА СЬОГОДНІ: Моліться про те, що турбує Бога, замість будувати свої молитви навколо власних турбот і клопотів.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon