Bůh dveře otvírá i zavírá

Toto praví ten Svatý, ten Pravý, který má klíč Davidův; když on otevírá, nikdo nezavře, a když on zavírá, nikdo neotevře: Zjevení 3,7

V našich životech přicházejí období, ve kterých si potřebujeme být jisti, že jasně slyšíme Boha. Není vždy jednoduché rozlišit Boží hlas od našeho vlastního rozumování. Mám však vyzkoušeno, že Bůh může otevřít dveře a příležitosti, které nikdo nemůže zavřít, stejně tak jako zavřít dveře, které my nemůžeme otevřít.

Mnoho let jsem se pokoušela uskutečnit věci, které jsem chtěla ve svém životě dělat. Byla jsem z toho však jen frustrovaná a zklamaná. Zjistila jsem, že když spoléháme na Boha, hledáme Jeho vůli a Jeho načasování, prokáže nám svou přízeň, vyřeší situace a vede nás krok za krokem. Když někdy uděláme krok špatným směrem, ukáže nám to dříve, než bychom zašli příliš daleko.

Jeho myšlení je větší než naše. On vidí konec ještě před začátkem. Všechny Jeho cesty jsou správné a jisté. On ví, co je v našem životě důležité a chce to uskutečnit. Následujte Jeho hlas, tak zůstanete na správné cestě.

Modlitba

„Bože, věřím, že v mém životě otevřeš ty pravé dveře a zavřeš všechny nesprávné. Vím, že ve chvílích nejistoty mohu slyšet Tvůj hlas a naplnit Tvoji vůli.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon