Udržujme Boží chrám v dobrém stavu

Nebo nevíte, že vaše tělo je svatyní svatého Ducha, který je ve vás a kterého máte od Boha? Nevíte, že nejste sami svoji? 1. Korintským 6,19

Před šedesátým čtvrtým rokem mého života jsem nikdy systematicky necvičila ani nebrala tuto oblast dost vážně. Chodila jsem na procházky a i jinak se snažila zůstávat ve formě, nebylo to však žádné systematické cvičení. Během let jsem si vždy našla nějakou výmluvu a „dobrý důvod“, proč nesportuji. Pán však mluvil k mému srdci a ukázal mi, že bych měla začít s nějakým pravidelným a systematickým cvičením, abych si v poslední třetině svého života udržela zdraví a kondici.

V té době jsem již měla zdravé stravovací návyky. Poté, co jsem navíc uposlechla Pána a začala několikrát týdně chodit do tělocvičny, jsem vstoupila do úplně nového období života. Lépe jsem se cítila, lépe vypadala, hlavně jsem však poslechla Boha a začala se starat o tělo, které mi dal.

Máte-li v této oblasti mezery, proste Boha, aby vám ukázal, jak začít žít zdravějším způsobem života. Boží slovo říká, že naše tělo je Božím chrámem. Ráda bych, aby se Bohu Jeho chrám líbil! Rozhodněte se ještě dnes k tomu, že budete udržovat Boží chrám v dobrém stavu.

Modlitba

„Pane, chci žít tak, aby to prospívalo mému fyzickému zdraví. Moje tělo je Tvůj chrám, chci ho udržovat v dobrém stavu pro Tebe.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon