Rozhodčí

Rozhodčí

Pokoj Kristův ať rozhoduje ve vašich srdcích; k němu jste byli také povoláni v jednom těle. A buďte vděčni. (Koloským 3,15)

V listu Koloským 3,15 nám apoštol Pavel říká, že pokoj je jako rozhodčí – ozve se v našich srdcích a pomůže nám správně se rozhodnout.

To znamená, že pokud ohledně nějakého rozhodnutí nebo jednání necítíš pokoj, pak to nedělej. Nech rozhodčího, ať to rozhodne. Někteří lidé se rozhodnou pro kariéru, ve které necítí pokoj, a pak se diví, proč jsou v práci vystresovaní a nešťastní. Jiní lidí si koupí něco drahého, přestože v tom necítí pokoj, a pak si každý měsíc lámou hlavu se splátkami.

Kristův pokoj může vládnout (a rozhodovat) v našich srdcích. Přítomnost pokoje nám pomůže s jistotou činit rozhodnutí ve všech otázkách. Pokud budeš pravidelně trávit čas modlitbou a čtením Božího slova, pak budeš od Boha přijímat úžasný vhled a moudrost. Nebudeš se muset ptát sám sebe: „Měl bych to udělat nebo raději ne? Je toto rozhodnutí správné nebo by to byla chyba?” Jako Boží dítě, které žije v úzkém vztahu se svým nebeským Otcem, budeš schopen následovat pokoj, který ti Bůh dává.


Když nevíš, co udělat, pak vždy následuj pokoj!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon