Rozhodni se, o čem budeš přemýšlet, a drž se svého rozhodnutí

Rozhodni se, o čem budeš přemýšlet, a drž se svého rozhodnutí

Myslete na to, co je nahoře, ne na to, co je na zemi. (Koloským 3,2)

Můžeme mít správnou nebo špatnou mentalitu. Správná mentalita nám bude prospívat, špatná nám uškodí a bude brzdit náš pokrok. S Boží pomocí můžeme svou mysl nasměrovat správným směrem.

Někteří lidé mají negativní postoj k životu, protože mnoho vytrpěli v důsledku nešťastných okolností a neumějí si představit nic lepšího. Pak jsou tu jiní, kteří vidí všechno negativně, protože jednoduše mají tuto tendenci. Negativní pohled však člověka činí nešťastným a brání jeho duchovnímu růstu bez ohledu na to, odkud pramení. Chceme-li se těšit z Božího nádherného plánu pro nás, musíme žít ve shodě s Bohem, a ten rozhodně není negativní!

S Boží pomocí můžeš zůstat odhodlaný ve svém úsilí, aby negativní postoje a staré zvyky, které se tě snažily vzdalovat od Boha, byly jednou provždy zlomeny. Ďábel nechce, abys prožil průlom, protože pokud se ti to povede, budeš šťastný, a navíc budeš požehnáním pro ostatní. Tvůj život se změní, a díky tomu se budou měnit i životy mnoha dalších lidí. Pokud nastavíš svou mysl správným směrem, přiblížíš s k Bohu a budeš schopen plnit jeho plán pro svůj život.


Očekávej, že se ve tvém životě i tvým prostřednictvím budou dít dobré věci!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon