V co doufáte?

Navraťte se do pevnosti, vězňové mající naději. Dnes také oznamuji: Dvojnásobně ti odplatím. Zachariáš 9,12

Ráda bych vám položila jednu otázku. V co doufáte? Co od života očekáváte? Těšíte se, že se stane něco dobrého, nebo očekáváte zklamání?

Mnozí lidé v dnešní době ztrácí naději. Ježíš ale nezemřel, abychom postrádali naději. Dal svůj život, abychom žili v dokonalé naději.

Ďábel se vám snaží ukrást naději, proto vám bude lhát. Bude vám našeptávat, že se ve vašem životě nemůže stát nic dobrého a že dobré věci, které jsou pro vás tak důležité, dlouho nevydrží. Nacházíte-li se v obtížné situaci, bude vám tvrdit, že to nikdy neskončí. Vy ale můžete být plní naděje a uvědomovat si, že ďábel lže. Bůh může vše proměnit!

Náš Otec je dobrý, má pro vaše životy dobré plány. Pokud budete klást důraz na svou naději, obzvláště uprostřed problémů a nejistoty, zaslibuje, že vám všechny „těžkosti dvojnásobně vynahradí“. Proto nikdy neztrácejte naději. Začněte očekávat, že Bůh bude jednat a činit něco dobrého!


Můžete se začít modlit

„Pane, důvěřuji Ti. Satan je lhář, a proto ho neuposlechnu a nebudu ztrácet naději. Očekávám, že budeš v mém životě činit dobré věci.“

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon