Apmierināta un piepildīta dzīve

Apmierināta un piepildīta dzīve

“Patiesi, lielu ieguvumu dod dievbijība ar pieticību.” — 1. Timotejam 6:6

Bībelē lasām, ka dievbijība ar pieticību ir varens un bagātīgs ieguvums. No šī panta redzu, ka dievbijīgs cilvēks, kurš ir apmierināts, savā dzīvē piedzīvo labāko.

Ikdienas apstākļi, kas brīnumainā kārtā pakārtoti tavām vēlmēm, nerada prieku; prieks rodas cilvēka sirdī. Šajā pasaulē taču ir tik daudz cilvēku, kuri ieguvuši to, ko šķietami vēlas un tomēr viņi nav laimīgi. Patiesībā daži no pasaules nelaimīgākajiem cilvēkiem ir tieši tie, kuriem šķietami ir pilnīgi viss iedomājamais pilnai laimei.

Apmierinātību nenes slava, atpazīstamība, biezs naudas maks, ieņemamais amats vai augsts sociālais stāvoklis. To nevar atrast izglītībā vai ģimenes stāvoklī, kurā esi piedzimis. Apmierinātība ir sirds attieksme.

Nav neviena laimīgāka par patiesi pateicīgu, apmierinātu cilvēku. Vārds apmierināts nozīmē “būt piepildītam līdz tādam mēram, ka nekas tevi netraucē, lai kas apkārt notiktu. Tomēr ne tik ļoti piepildīts, lai negribētu pārmaiņas”.

Mēs visi gribam redzēt uzlabojumus. Tomēr taviem šī mirkļa apstākļiem nevajadzētu tevi dzīt izmisumā. Tu vari izvēlēties ticēt, ka Dievs darbojas un viss mainīsies, un īstā laikā tu to piedzīvosi.

Dzīve sastāv no mūsu pieņemtajām izvēlēm. Tāpēc izvēlies būt piepildīts un apmierināts ik katru savas dzīves dienu. Ar to tu nekad nekļūdīsies.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es gribu būt apmierināts un piepildīts tur, kur esmu šobrīd, šajā brīdī. Dod man spēku izvēlēties būt apmierinātam katru dienu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon