Stājies pretim bailēm, pakļaujies ticībai

Stājies pretim bailēm, pakļaujies ticībai

“Bet bez ticības nevar (Viņam) patikt.” (EBREJIEM 11:6)

Sātans strādā virsstundas, cenšoties piepildīt mūsu dzīvi ar bailēm. Tā kā mēs spējam dzirdēt Dievu caur ticību, mums ļoti agresīvi ir jāstājas pretim bailēm. Bībelē teikts, ka Dieva Vārdā atklājas taisnība, kas ved no ticības ticībā (sk. Romiešiem 1:17). Kad apjaušam, kas esam Kristū Jēzū un saprotam, cik ļoti Viņš mūs mīl, mēs pilnīgi visam un visiem varam stāties pretim ticības pilni. Dievs neskaitāmas reizes ir teicis, lai nebīstamies, jo Viņš ir ar mums.

Lūgšana, kas izteikta ticībā, apbrīnojamos veidos palīdzēs mums un citiem; tāpēc es iedrošinu – turi stipru ticību. Caur ticības lūgšanām mēs saņemam Dieva spēku, un caur bailēm mēs varam saņemt sātana plānus. Ījabs saka, ka ar viņu notika tas, no kā viņš tik ļoti baidījās (sk. Ījaba 3:25), tāpēc labāk dzīvo no ticības ticībā. Lai ko tu darītu, dari to ticībā, ka Dievs ir labs, un sagaidi, ka saņemsi labāko, ko Viņš var dot.

Lūgšana ir viena no svarīgākajām garīgajām disciplīnām, kur neiztikt bez ticības pilnas sirds. Tā atver debesu logus un atbrīvo Dieva spēku mūsu dzīvē un mūsu apstākļos. Esi ļoti uzmanīgs, ka bailes neielavās tavās lūgšanās un nenovērš tevi no tā, ko Dievs ir ieplānojis. Ja cīņu ar bailēm izjūti pārmērīgi stipri, es ieteiktu sākt savas lūgšanas šādi – “Šodien es tuvojos Dievam ticībā un stājos pretim visām bailēm.” Lūdz drosmīgi, sagaidot, ka dzirdēsi Dievu, un atceries, ka Dievs atbild tavas lūgšanas, jo Viņš ir labs, nevis tāpēc, ka tu būtu nevainojams.


Dieva vārds šodienai: Parūpējies, lai tava sirds ir pilna ticības.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon