Dieva draugs

Dieva draugs

“Bet tagad jūs esat Kristū Jēzū; jūs, kas kādreiz bijāt tālu, Kristus asinīs esat kļuvuši tuvi.” (EFEZIEŠIEM 2:13)

Bija laiks, kad es biju “reliģioza kristiete”, kā es pati to dēvēju, un šajā laikā es lūdzu Dievam palīdzību vien tad, kad manā priekšā bija šķietami neatrisināma situācija vai krīze, nopietnas problēmas, kurām nespēju pati rast risinājumu. Tāpat šajā laikā es lūdzu, lai arī reti, bet es lūdzu, jo uzskatīju, ka tā ir “garīgi un pareizi”.

Pēc tam, kad kļuvu par “kristieti-draugu”, es ātri aptvēru, ka manī mājo Svētais Gars, lai mani mierinātu, mācītu, būtu man par draugu un palīgu, un tāpat es sapratu, ka man ir nepieciešama palīdzība uz katra soļa! Sākot ar pareizu matu sakārtojumu, boulinga spēli un pareizo dāvanu izvēli draugiem, beidzot ar pareizu lēmumu pieņemšanu, izmisuma pilnu apstākļu un nopietnu dzīves problēmu pārvarēšanu.

Kad es aptvēru šo patiesību un sapratu, ka Jēzus nenomira, lai man dāvātu konkrētu reliģiju, bet gan lai vestu mani dziļās, personīgās attiecībās ar Dievu, no “reliģiozas kristietes” es kļuvu par Dieva draugu. Mana ticība vairs nebija balstīta manos labajos darbos, bet gan Jēzus nopelnos. Es redzēju, kā Dieva žēlastība un labestība atver iespēju būt ciešā sadraudzībā ar Dievu, saņemt Viņa palīdzību katrā savas dzīves jomā un dzirdēt Viņa balsi, kā arī izbaudīt tuvu kopā būšanu ar Dievu.


Dieva vārds šodienai: Esi draugs, nevis reliģiozs sekotājs.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon