Atbrīvojoties no nesaprātīgām ilgām

“Neviens nav labs kā vienīgi Dievs.” — Marka 10:18

Nesaprātīgas ilgas un cerības pavisam ātri var nozagt mūsu mieru un prieku. Parasti mēs ilgojamies aizvadīt nevainojamu dienu, ar nevainojamiem cilvēkiem, esot pilnībā laimīgi ar savu nevainojamo mazo pasaulīti, tomēr mēs visi zinām, ka tas nav reāli. Realitātē vienīgi Dievs ir nevainojams, bet mēs visi pārējie esam ar kādām nepilnībām.

Velns zina, kas ir tas, kas nozog mūsu mieru, un viņš dara visu, lai mēs sadusmotos un viltos, kad mūsu nesaprātīgās ilgas un cerības sabrūk.

Pagāja vairāki gadi, kad biju ļāvusi velnam zagt manu mieru, līdz es beidzot atskārtu – dzīve nav nevainojama un notiks arī tas, ko mēs neesam ieplānojuši, un, ko labprātāk nemaz nepiedzīvotu. Mana jaunā attieksme bija šāda – Neko darīt, tāda ir dzīve! Esmu atklājusi, ja neļauju tam visam sevi šokēt, šādi neparedzēti notikumi nespēj manī ienest depresiju.

Ikvienam nākas risināt neplānotus sarežģījumus un ir iespējams to izdarīt ar pareizu attieksmi. Neaizmirsti, ka tikai Dievs ir nevainojams, un iemācies uzticēties Viņam. Viņš vienmēr var apvest tevi ap nepatīkamiem apstākļiem, stiprinot tevi un palīdzot saglabāt tavu mieru.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, tikai Tu esi nevainojams. Esmu tik pateicīga, ka Tu nekad nepievil, pat ja nākas vilties cilvēkos vai savos plānos. Tā vietā, lai liktu cerību uz to, kas var mani pievilt, es izvēlos dzīvot mierā, kas rodas, vienīgi liekot savu cerību uz Tevi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon