Sarkanā gaisma, zaļā gaisma

Sarkanā gaisma, zaļā gaisma

“Tagad turpretim bauslība zaudējusi savu spēku pār mums, jo mēs viņai, kas mūs saistīja, esam miruši, tā ka nu varam kalpot jaunā garā un nevis pēc vecā burta.” (ROMIEŠIEM 7:6)

Manā dzīvē ir bijuši periodi, kad neesmu bijusi laimīga, lai arī biju kristiete un darīju visu, ko, manuprāt, kristietim būtu jādara. Tagad atskatoties atpakaļ, es saprotu, ka viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc es nebiju laimīga, bija tas, ka es neko daudz nezināju par savu iekšējo pasauli. Es nezināju, kā sadzirdēt Dieva balsi, kas mani vada no iekšienes Svētā Gara spēkā, vai kā paklausīt Viņam, kad Viņš mani mudināja uz kādu īpašu rīcību vai otrādi – apstāties.

Svētais Gars manī darbojas līdzīgi kā satiksmi regulējošs luksofors. Ja rīkojos pareizi, Viņš ieslēdz zaļo gaismu, ja rīkojos nepareizi – iedegas sarkanā gaisma. Ja strauji tuvojos nepatikšanām, lai arī neesmu vēl spērusi izšķirošo soli, saņemu brīdinājuma, dzelteno, signālu.

Jo biežāk mēs apstājamies, lai vaicātu Dievam pēc padoma, jo jūtīgāki mēs kļūsim uz iekšējiem signāliem, ko mums dod Svētais Gars. Viņš runā uz mums klusā, mierīgā balsī, ko es saucu par “zināšanu”. Pievērs uzmanību Svētā Gara maigajiem signāliem savā iekšējā būtībā tieši tāpat, kā tu raudzītos uz sarkano un zaļo gaismu, esot satiksmē. Ja iedegas zaļā gaisma – dodies uz priekšu, ja deg sarkanā gaisma – apstājies!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Ja esi jaunā vietā, izmanto savu GPS (Dieva balss signālus).

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon