Dievs mūs mīl pietiekami stipri, lai mūs mainītu

Dievs mūs mīl pietiekami stipri, lai mūs mainītu

“Bet kas varēs izturēt Viņa atnākšanas dienu, un kas varēs pastāvēt, kad Viņš ieradīsies? – Jo Viņš ir kā zeltkaļa kausētāja uguns un kā veļas mazgātājas sārms.” (MALEAHIJAS 3:2)

Dievs izmanto Savu kausētāja uguni, lai mūs mainītu un padarītu mūs par tādiem, kādus vēlas redzēt. Es saprotu, ka mainīties nav viegli. Esmu nodevusies Dieva Vārda studēšanai jau pēdējos trīsdesmit gadus, un joprojām man nākas strādāt pie sevis un ļaut, lai Dievs mani maina. Es vēl neesmu tur, kur man jānokļūst, bet pateicos Dievam, ka vairs neesmu arī tur, kur kādreiz biju.

Ja kļūstam stūrgalvīgi vai negribam nožēlot grēkus, kad mūsos ienāk Dieva kausētāja uguns, lai atklātu kādu iezīmi, kas mūsos būtu jāmaina, tad arī mīlestība kļūst stūrgalvīga. Ļauj paskaidrot. Mēs zinām, ka Dievs ir mīlestība, zinām, ka Viņš ir greizsirdīgs Dievs. Viņš negrib pieļaut, ka vietu mūsos, kas paredzēta Viņam, ieņemtu kas cits. Un mīlestība jeb pats Dievs ir pietiekami greizsirdīgs, pietiekami stūrgalvīgs, lai neatmestu mums ar roku, kamēr nepanāks Savu. Mīlestība (Dievs) atklāj mums arī to, ko nemaz nevēlamies redzēt, bet ar vienu mērķi – palīdzēt mums kļūt par tiem, kam mums jākļūst.

Uguns aprij visas nepilnības, un viss, kas paliek, atspīd Dieva godībai. Gadu gaitā liela daļa vecās Džoisas Maijeres ir sadegusi Dieva kausētāja ugunī. Bez šaubām, tas nav bijis viegli, bet pavisam noteikti ir bijis tā vērts.

Dieva kausētāja uguns var nonākt pār tevi dažādos veidos. Tu vari sajust pamudinājumu savā sirdī pārstāt kaut ko darīt un sākt darīt ko citu; tu vari sajust pārliecību, lasot Viņa Vārdu vai arī dzirdot no Viņa Gara tieši savā garā. Lai kā tā nāktu, Dievs izlies pār tavu dzīvi Savu kausējošo uguni. Un, kad tā nāk, nepretojies tai, bet uzticies Dievam un ļauj ugunij paveikt tās darbu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs tevi maina katru dienu, un šodien tu esi labāks kā vakar!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon