Viņš vēlas būt iesaistīts it visā

Viņš vēlas būt iesaistīts it visā

“Jo visi, ko vada Dieva Gars, ir Dieva bērni.” (ROMIEŠIEM 8:14)

Ļauties Svētā Gara vadībai nozīmē ļaut Viņam iesaistīties pilnīgi katrā lēmumā, ko pieņemam, gan lielā, gan mazā. Viņš mūs vada caur mieru un gudrību, kā arī Dieva Vārdu. Viņš runā uz mūsu sirdi klusā, mierpilnā balsī, ko mēs bieži dēvējam par “iekšējo liecību”. Tiem no mums, kas vēlamies sekot Svētā Gara vadībai, ir jāiemācās ieklausīties šajā iekšējā liecībā un ātri reaģēt.

Piemēram, ja esam iesaistīti sarunā, bet pēkšņi sākam sevī sajust nemieru, tas varētu būt Svētais Gars, kurš mudina mūs pavērst sarunu citā virzienā vai arī paklusēt. Ja pirms kāda pirkuma izjūtam sevī nemieru, mums vajadzētu nogaidīt un izprast, kāpēc izjūtam nemieru. Iespējams, iekārotā manta mums nemaz nav vajadzīga, varbūt citur tā būs ar izpārdošanas cenu, tikpat iespējams, šis nav īstais brīdis pirkumam. Ne vienmēr mums ir jāzina kāpēc; mums vienkārši ir jāpaklausa.

Atceros kādu dienu veikalā. Biju izvēlējusies vairākus kurpju pārus, ko uzlaikot, kad pēkšņi sajutu sevī nemieru. Nemiers pieauga, līdz beidzot es dzirdēju Svēto Garu sakām – “Ej ārā no veikala!” Es pateicu Deivam, ka mums jāiet prom, un mēs aizgājām. Es nekad tā arī neuzzināju, kāpēc, un man tas nemaz nav jāzina. Varbūt Dievs pasargāja mani no kāda man neredzama ļaunuma, varbūt veikalā esošie cilvēki bija iesaistīti kādā neētiskā darbībā. Varbūt tas bija vienkārši paklausības pārbaudījums. Kā jau teicu, ne vienmēr mums ir jāzina, kāpēc Dievs mūs vada vienā vai otrā virzienā. Mūsu uzdevums ir vienkārši paklausīt Viņa balsij.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dižākais veids, kā pagodināt Dievu, ir paklausīt Viņam nekavējoties.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon