Garantēts!

Garantēts!

“Kas [Gars] ir mūsu gaidāmā mantojuma ķīla [pirmie augļi, pirmā garša, pirmā iemaksa par mūsu mantojumu], līdz reiz iegūsim pestīšanas pilnību par slavu Viņa varenībai.” (EFEZIEŠIEM 1:14)

Svētais Gars ir mūsu garantija visam tam labajam, kas mūs sagaida. Es bieži, īpaši, kad esmu patiesi pilna ar Svēto Garu, saku – “Šobrīd ir tik labi; pat nevaru iedomāties, kā būs tad, kad sasniegsim pestīšanas pilnību!” Ja šobrīd piedzīvojam nieka 10 procentus (kas ir ierasts pirmās iemaksas apjoms) no tā, kas mums pienākas kā mantojums, vai varat iedomāties, kā tas būs skatīt Dievu klātienē! Bez asarām, bez bēdām, bez nāves. Šī doma mani vienmēr paceļ neredzētos augstumos.

Efeziešiem 1:13-14 lasām, ka mēs esam apzīmogoti ar Svēto Garu, un Viņš garantē, ka mēs drošībā, pasargāti no jebkāda veida iznīcības, sagaidīsim dienu, kad saņemsim pilnīgu atpestīšanu no grēka un tā ietekmes. Padomā, cik tas ir noslēpumaini un lieliski – Svētais Gars mūsos pasargā mūs pēdējai atpūtas vietai, kas nav kaps, bet gan debesis, Dieva klātbūtne!

Svētais Gars dara tik daudz brīnišķīga jau šeit un tagad. Viņš uz mums runā, vada, palīdz, māca, dod padomu un spēku piepildīt Dieva aizraujošos plānus mūsu dzīvei, un dara vēl daudz ko citu. Tomēr, lai arī cik fantastiska ir mūsu pieredze ar Viņu šeit, uz zemes, tā ir tikai kā pirmā garša, kā smarža tam, kas mūs sagaida. Mēs esam jau saņēmuši pirmo iemaksu, bet mums pienākas vēl daudz kas lielāks!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Tu vari justies droši, zinot, ka tavam mantojumam ir izsniegta garantija.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon